Ślub i wesele w zimę – za i przeciw

| Blog | 25 stycznia 2017

Trzeba przyznać, że najwięcej par pragnie powiedzieć sobie sakramentalne „tak” pomiędzy kwietniem a wrześniem. Niejedni fani zimy jednak poważnie rozważają ślub pośród śniegu i mrozu. Lecz czy jest to dobrze rozwiązanie czy lepiej je sobie jednak darować? Przedstawiamy „za” i „przeciw”!

Na pewno minusem może stać się pogoda. Zamiast przepięknego krajobrazu temperatura około zera stopni, do tego wiatr i marznąca mżawka? Może niestety się tak zdarzyć i w drodze do kościoła czy na przyjęcie wiele osób po prostu zmarznie – a Wy najbardziej. Zimowa sesja zdjęciowa też nie jest do końca przyjemna. Wasi goście mogą mieć problem z dojazdem – oblodzone trakty potrafią dać o sobie znać! Nie ma w tym okresie także zbyt dużego wyboru świeżych kwiatów, ziół, owoców i warzyw – a te, które są, nie należą raczej do najtańszych.

Jeśli zaś chodzi o pozytywy, jeśli traficie na piękną zimę, sceneria będzie niczym z bajki. Na pewno Wasza weselna sala będzie sama w sobie pięknie przystrojona, a przed nią zostaną ustawione piękne choinki. Poza tym nie jest to pełnia ślubno – weselnego sezonu, wiec ceny bywają nieco niższe niż w miesiącach letnich.

Pragniecie sprawdzić kolejne plusy zimowego wesela? W takim razie zajrzyjcie na blog ślubny. Mamy dla Was całe mnóstwo ciekawostek, porad, informacji i inspiracji. Wszystkie opatrzone są przepięknymi fotografiami. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą ślub i organizacja perfekcyjnego wesela będzie dla Was niczym przysłowiowa bułka z masłem! Zapraszamy!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 254, dzisiaj: 1