Dlaczego warto postawić na obrazy w stylu vintage?

Dodaj ogłoszenie

Dlaczego warto postawić na obrazy w stylu vintage?

| Blog | 19 stycznia 2018

Klimaty vintage od kilku już sezonów cieszą się ponadprzeciętnym powodzeniem. Kompletnie nas ten fakt nie dziwi, wszak Polacy bardzo chętnie zwracają się ku temu, co dawne, a jednocześnie niezwykle ciekawe i pełne stylu. Te klimaty stoją niejako w opozycji do pomieszczeń urządzonych w sposób bardzo nowoczesny, z prostymi formami, chromem i zachowawczą, jednolita kolorystyką. Dlaczego warto powiesić na ścianach swojego domu, mieszkania czy biura obrazy vintage? Sprawdźmy to!

Styl na pierwszym miejscu!

Okazuje się bowiem, iż są to ozdoby stworzone z ponadprzeciętną dbałością o detale. Każdy modle jest rezultatem bardzo wytężonej pracy najlepszych projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży aranżacji wnętrz. Nie ma tu miejsca na bylejakość czy przypadkowość, każdy z egzemplarzy stanowi niezwykle udany mariaż piękna i walorów typowo praktycznych. Ciągle pojawiają się także nowe modele, aby każdy mógł znaleźć dla siebie ten wyjątkowy.

W jakich wnętrzach sprawdzą się obrazy vintage?

Bardzo często pojawiają się one w rodzinnych pokojach dziennych, czyli na tych przestrzeniach, w których cała rodzina spędza wspólnie czas oraz gdzie przyjmuje się gości. Nie da się ukryć, iż muszą być to wnętrza stworzone z ponadprzeciętną dbałością o detale, niezwykle stylowe. Najczęściej stosuje się tutaj ozdoby vintage w klasycznych, bezpiecznych kolorach, w grę wchodzą między innymi jasne brązy, beże, kolor miętowy czy też musztardowy.

To także bardzo dobre rozwiązanie do sypialni, w której zwykle unikany krzykliwych, intensywnych, fluorescencyjnych kolorów na rzecz barw znacznie delikatniejszych, takich, które pozwolą nam odpocząć i nabrać sił po ciężkim dniu oraz zagwarantują spokojny sen.

Klimaty vintage rewelacyjnie sprawdza się także w przedpokoju, to rewelacyjne rozwiązanie również do kawalerki singla oraz do gabinetu przeznaczonego do pracy. Nic zatem dziwnego, iż Polacy coraz częściej decydują się na zakup takich właśnie naściennych ozdób.

Jaki konkretnie obraz umieścić we wnętrzu?

Każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy z podjęciem decyzji w tej sprawie, polecamy zapoznanie się z propozycjami, wskazówkami i poradami ekspertów z branży aranżacji wnętrz, które umieszczone są na https://www.fototap.pl Dzięki temu każdy odnajdzie dla siebie idealny egzemplarz, jesteśmy o tym przekonani!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 101, dzisiaj: 1